Datum akce: 
Neděle, Červen 25, 2017 - 09:00 - 11:00

Schůze výboru a členů KK Slavičín.

Datum akce: 
Neděle, Červenec 2, 2017 - 18:00 - 19:00

Pronájem Kokr team.

Datum akce: 
Pátek, Prosinec 29, 2017 - 18:00 - 23:45

Pronájem Kabela.

Datum akce: 
Neděle, Duben 30, 2017 - 17:00 - 20:00

Stavění máje u kuželny.

Datum akce: 
Sobota, Duben 29, 2017 - 19:00 - 23:45

Pronájem Vaculín.

Datum akce: 
Pátek, Duben 21, 2017 - 17:30 - 23:45

Slavnostní ukončení Camo ligy 2016 - 2017 v 17:30 hod. v restauraci U Hugona.

Datum akce: 
Pátek, Duben 7, 2017 - 16:00 - 21:00

Finále turnaje tandemů:

16:00 hod.

Juřík team - Tomáš ml.,Tomáš st. 771 - TVD 2 - Ťulpa,Tománek - 815

16:45 hod.

Hopa - Holečková,Zvonková - 669 - Ekofiltr - Šimčíková,Papírková - 690

17:30 hod.

Ptáček team - Aleš,Staňa - 799 - Šéfíci - Fila,Maic - 774

18:15 hod.

Ptáček team 2 - Fojtík R.,Aleš - 794 - Ptáček team 3 - Miloš,Staňa - 790

19:00 hod.

Fila team - Fila,Manová - 805 - Espa 1 - Raková A.,Králíková - 728

19:45 hod.

Espa 2 - Jonášková,Raková A. - 763 - Camo 3 - Fojtík,Králíková - 783

20:30 hod.

Camo - Fojtík,Chovančík - 818 - Vodaři - Petráš,Kubas - 708

21:15 hod.

Bara team - Gajda,Rak - 848 - TVD 3 - Číž,Ťulpa - 839

Datum akce: 
Čtvrtek, Duben 6, 2017 - 16:00 - 21:00

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

16:45 hod.

17:30 hod.

18:15 hod.

Fila team - Manová,Fila - Alternátor - Hanousek,Říhák

19:00 hod.

Fila team 2 - Fila,Maic - Kokr team - Raková L.,Švehláková

19:45 hod.

TVD 1 - Ťulpa,Číž - TVD 2 - Soukup,Tománek

20:30 hod.

Datum akce: 
Středa, Duben 5, 2017 - 16:00 - 21:00

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

16:45 hod.

17:30 hod.

TVD - Ťulpa, Tománek - 396 - Hopa 2 - Holečková,Zvonková - 336

18:15 hod.

ESPA 1 - Raková A.,Manová- 326 - TVD - Ťulpa, Tománek - 405

19:00 hod.

ESPA 2 - Jonášková,Raková A - 370 Kokr team - Raková L.,Fiedorová - 294

19:45 hod.

Kara team - Kabela,Rak - 393 Belžík team - Jura, Staňa - 268

20:30 hod.

Korýš team - Rak,Raková L. - 360 - ESPA 2 - Králíková,Raková A. - 374

Datum akce: 
Úterý, Duben 4, 2017 - 16:00 - 21:00

Turnaj tandemů:

16:00 hod.

16:45 hod.

Šéfíci - Goldbach,Maic - 363 Juřík team - Tomáš st., Tomáš ml. - 398

17:30 hod.

Ptáček team 1 - Miloš, Stanislav- 392 - Ptáček team 2 - Aleš, Fojtík R. 414

18:15 hod.

Ptáček team 3 - Miloš,Fojtík R. - 377 - Ptáček team 2-Staňa,Aleš- 400

19:00 hod.

Vodaři- Petráš, Kubas - 358 - Tradix - Pešek, Szocz - 350

19:45 hod.

Camo 1 - Fojtík R., Králíková - 418 - Camo 2 - Chovančík,Říhák - 391

20:30 hod.

Camo 3 - Fojtík R., Chovančík - 419 - Camo 4 - Králíková,Říhák - 401

Kalendář akcí - rezervace
M T W T F S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 
Add to calendar
Nejbližší akce
Kdo je online
Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.
Přihlášení